Uprząż taktyczna.
search
  • Uprząż taktyczna.
  • Uprząż taktyczna Multicam - Cordura.
  • Uprząż taktyczna.
  • Uprząż taktyczna.
  • Uprząż taktyczna.
  • Uprząż taktyczna Multicam - Cordura.

Uprząż taktyczna Multicam - Cordura.

1 250,00 zł
Brutto
0043/16

Uprząż taktyczna do stosowania codziennego.
Materiał Cordura, klamry Austrialpin Cobra.
Przeznaczenie: ochrona przed urazami, transport linowy, skoki spadochronowe, transport w trudnym terenie.

Rozmiary M, L, XL.

M – 65/75 cm

L – 75/85 cm

XL – 85/95 cm

Kolor: Multicam, Multicam Black, Multicam Tropic

Rozmiar: M
Kolor: Leśna Pantera wz.93
Ilość

Uprząż wykonana z najlepszych i najwytrzymalszych materiałów dostępnych na rynku.

Przy projektowaniu nowej uprzęży taktycznej konsultowaliśmy praktyczne rozwiązania z przewodnikami służb policyjnych i żołnierzami jednostek specjalnych. Dzięki tej współpracy powstała unikalna konstrukcja nośna, która dzięki regulacji może pomieścić różne wielkości psów. Kształt uprzęży został zaprojektowany tak, aby rozkładać siłę obciążenia równomiernie na całe ciało i dać psu maksymalną wygodę i pełną mobilność. Konstrukcja ta pozwala na szybkie założenie i ściągnięcie uprzęży. Konstrukcja wykonana jest z Cordury lub siatki konstrukcyjnej.

Cordura® to teksturyzowane włókna poliamidowe wykorzystywane do produkcji najtrwalszych w swojej klasie tkanin użytkowych. Patent na włókno Cordura® należy do firmy DuPont. CORDURA® jest kilkukrotnie mocniejsza od zwykłego nylonu i kilkanaście do kilkudziesięciu razy mocniejsza od poliestru i bawełny. W połączeniu z szybkim schnięciem i niską wagą stanowi bazę wielu produktów używanych w skrajnie ciężkich warunkach. Cordurę wybierają producenci i użytkownicy, którym zależy na wytrzymałości produktu. Cordura® ma szerokie zastosowanie w wielu branżach produkcyjnych. Idealnie sprawdza się jako warstwa zewnętrzna odzieży, plecaków, sprzętu turystycznego, oporządzenia wojskowego, wyprawowego i specjalnego, a także obuwia.

Uprząż posiada uchwyty do podnoszenia psa, V-ringi aluminiowe o wytrzymałości 20 kN do podpięcia psa przy transporcie linowym i podwójny zestaw pasów pod klatką piersiową. Pasy mają wytrzymałość 20 kN i odpowiednio dużą regulację. Taśma poliamidowa Pa6, wytrzymałość 20kN, grubość taśmy 2,2mm, średnio-sztywna. Taśmy poliamidowe, w porównaniu do innego rodzaju taśm (poliestrowe, polipropylenowe, bawełniane) mają największą trwałość, estetykę i jedną z największych wytrzymałości. Taśmy poliamidowe są odporne na warunki pogodowe, kolor jest trwały, taśma w normalnym zastosowaniu nie ulega przetarciu, nie strzępi się, nie rozplata, nie będą się z czasem pojawiały wystające nitki. Do zapięcia pasów zastosowaliśmy klamry Cobra. To produkt renomowanej austriackiej firmy Austrialpin stosowany przy wspinaczce wysokogórskiej i sportach ekstremalnych. Produkt o  wytrzymałości 9 kN na zrywanie i 18 kN w pętli. Korpus z aluminium 7075, piny oraz belka zaciskowa ze stali nierdzewnej, zaciski z mosiądzu. Regulator Austrialpin z lotniczego aluminium o wytrzymałości 15 kN. Na kamizelce zostały wszyte dwie taśmy w systemie Molle do podpięcia dodatkowego wyposażenia i akcesoriów, rzepy do personalizacji i doczepiania osprzętu. Uprząż posiada dodatkowe d-ringi do podpięcia psa aby można było go transportować w komfortowej pozycji gdy podpięty jest  do pasa ewakuacyjnego przewodnika. Zastosowaliśmy system odciążenia tylnych kończyn podczas transportu linowego. Łącząc dołączone pasy między bocznymi o-ringami a V-ringiem tylnym głównym pies zawsze ma stabilną poziomą pozycję a zad psa nie zwisa bezwiednie.

Dla wygody psa i lepszej oddychalności uprząż podszyta jest siatką dystansową.

Rozmiary M, L, XL.

M – 65/75 cm

L – 75/85 cm

XL – 80/90 cm

Czas realizacji 3 dni robocze.

0043/16
22 Przedmioty