Obroża Cobra Alpha Camo
search
  • Obroża Cobra Alpha Camo
  • Obroża Cobra Alpha- Camo

Obroża Cobra Alpha- Camo

260,00 zł
Brutto
0021/22

Obroża z klamrą Cobra, regulatorem Austrialpin i aluminiowym V-ringiem.
Rozmiar: 
M 35-45 cm
L 40-55 cm
XL 50-65 cm
Szerokość: 45 mm.

Kolory: MAPA , Camo , Camo Black , WZ 93- Leśna Pantera 

Rozmiar: M
Kolor: Leśna Pantera wz.93
Ilość

Obroża do zadań specjalnych.
Klamry Cobra to produkt renomowanej austriackiej firmy Austrialpin stosowany przy wspinaczce wysokogórskiej i sportach ekstremalnych.
Produkt o wytrzymałości 9 kN na zrywanie i 18 kN w pętli. Korpus z aluminium 7075, piny oraz belka zaciskowa ze stali nierdzewnej, zaciski z mosiądzu.
Regulator Austrialpin z lotniczego aluminium o wytrzymałości 15 kN.  
Do podpięcia psa zastosowaliśmy aluminiowy anodowany na czarno wygięty V-ring o wytrzymałości 20 kN, który pozwala szybko wpiąć każdy karabinek nawet expres Kong Frog bez potrzeby używania drugiej ręki.
Obroża posiada rzep na emblemat formacji lub imię psa.

Taśmy poliamidowe - sztywne w porównaniu do innego rodzaju taśm (poliestrowe, polipropylenowe, bawełniane) mają największą trwałość, estetykę i jedną z największych wytrzymałości.

Taśmy poliamidowe są odporne na warunki pogodowe, kolor jest trwały, taśma w normalnym zastosowaniu nie ulega przetarciu, nie strzępi się, nie rozplata, nie będą się z czasem pojawiały wystające nitki
Dodatkowym atutem jest łatwość zakańczania taśmy, która się topi pod wpływem ciepła. Biorąc pod uwagę sztywność i grubość taśmy, jest to najlepszy rodzaj wykańczania końcówki taśmy.

0021/22
10 Przedmioty