Uprząż One SS
search
  • Uprząż One SS
  • Uprząż One SS
  • Uprząż One SS

Uprząż One SS

500,00 zł
Brutto
0047/21

Uprząż One SS doskonale sprawdzi się podczas zajęć z obrony, przy transporcie psa na  górskich wycieczkach, jako uprząż rehabilitacyjna.

Uprząż One SS dzięki dwóm punktom wpięcia przydatna jest przy przyzwyczajaniu psa do dużych wysokości. 

Model charakteryzuje się wzmocnionymi klamrami SS40 firmy ITW Nexus. 

Rozmiar: M - 60/80 cm L - 75/90 cm  

Kolor: Czarny, żółty neonowy, czerwony. 

Rozmiar: M
Kolor: Czarny
Ilość

Uprząż One SS dzięki dwóm punktom wpięcia sprawdzi się podczas przyzwyczajania psa do dużych wysokości.

Po bokach znajdują się d-ringi do podpięcia pasów odciążających tylne kończyny w transporcie. Na uprzęży znajduje się także system przenoszenia oporządzenia MOLLE. Rozmiar L ma 4 otwory, rozmiar M ma 3 twory molle. 

Klamry ITW Nexus, siła zrywająca na klamrę 165 kg.

Uprząż wykonana z najlepszych i najwytrzymalszych materiałów dostępnych na rynku. Została stworzona tak aby zapewnić maksymalną ochronę i komfort noszenia dla psa. Szkielet uprzęży jest naszyty na wodoodporną Cordurę i podszyty siatką dystansową dla lepszej oddychalności i wygody noszenia.

Taśmy poliamidowe, w porównaniu do innego rodzaju taśm (poliestrowe, polipropylenowe, bawełniane) mają największą trwałość, estetykę i jedną z największych wytrzymałości.

Taśmy poliamidowe są odporne na warunki pogodowe, kolor jest trwały, taśma w normalnym zastosowaniu nie ulega przetarciu, nie strzępi się, nie rozplata, nie będą się z czasem pojawiały wystające nitki

Dodatkowym atutem jest łatwość zakańczania taśmy, która się topi pod wpływem ciepła. Biorąc pod uwagę sztywność i grubość taśmy, jest to najlepszy rodzaj wykańczania końcówki taśmy.

Uwaga!

Nie stosować do transportu linowego i skoków spadochronowych. Zalecamy uprzęże na klamrach Cobra.

0047/21 BLK-M
6 Przedmioty