Uprząż taktyczna.
search
  • Uprząż taktyczna.
  • Uprząż taktyczna.
  • Uprząż taktyczna.
  • Uprząż taktyczna.
  • Uprząż taktyczna.
  • Uprząż taktyczna.
  • Uprząż taktyczna.
  • Uprząż taktyczna.
  • Uprząż taktyczna.

Uprząż taktyczna - Cordura.

1 100,00 zł
Brutto
0029/16

Uprząż taktyczna do stosowania codziennego.
Materiał Cordura, klamry Austrialpin Cobra.
Przeznaczenie: ochrona przed urazami, transport linowy, skoki spadochronowe, transport w trudnym terenie.

Rozmiary M, L, XL.

M – 65/75 cm

L – 75/85 cm

XL – 85/95 cm

Uprząż sprzedawana jest wraz z pasem udowym.

Rozmiar: M
Kolor: Czarny
Ilość

Uprząż wykonana z najlepszych i najwytrzymalszych materiałów dostępnych na rynku. Została stworzona tak aby zapewnić maksymalną ochronę i komfort noszenia dla psa. Szkielet uprzęży jest naszyty na wodoodporną Cordurę i podszyty siatką dystansową dla lepszej oddychalności i wygody noszenia. Zapięcia to klamry Cobra produkt renomowanej austriackiej firmy Austrialpin stosowany przy wspinaczce wysokogórskiej i sportach ekstremalnych. Produkt o wytrzymałości 9 kN na zrywanie i 18 kN w pętli. Korpus z aluminium 7075, piny oraz belka zaciskowa ze stali nierdzewnej, zaciski z mosiądzu. Do podwieszania przy transporcie linowym zastosowaliśmy d-ringi o wytrzymałości 20 kN. W uprzęży wszyte również są d-ringi do transportu w trudnym terenie psa podpiętego do przewodnika. Po bokach znajdują się d-ringi do podpięcia pasów odciążających tylne kończyny w transporcie linowym. Na uprzęży znajduje się także system przenoszenia oporządzenia MOLLE.

Taśma poliamidowa Pa6,

Wytrzymałości 20kN (2000 kg),

Grubość taśmy 2,2mm,

Średnio-sztywna

Taśmy poliamidowe, w porównaniu do innego rodzaju taśm (poliestrowe, polipropylenowe, bawełniane) mają największą trwałość, estetykę i jedną z największych wytrzymałości.

Taśmy poliamidowe są odporne na warunki pogodowe, kolor jest trwały, taśma w normalnym zastosowaniu nie ulega przetarciu, nie strzępi się, nie rozplata, nie będą się z czasem pojawiały wystające nitki

Dodatkowym atutem jest łatwość zakańczania taśmy, która się topi pod wpływem ciepła. Biorąc pod uwagę sztywność i grubość taśmy, jest to najlepszy rodzaj wykańczania końcówki taśmy.

Rozmiary M, L, XL.

M – 65/75 cm

L – 75/85 cm

XL – 85/95 cm

Czas realizacji 3 dni robocze.

0029/16 CZ-M
21 Przedmioty