Uprząż One
search
  • Uprząż One
  • Uprząż One
  • Uprząż One

Uprząż One

500,00 zł
Brutto
0046/21

Uprząż One doskonale sprawdzi się podczas zajęć z obrony, przy transporcie psa na  górskich wycieczkach, jako uprząż rehabilitacyjna.

Uprząż One dzięki dwóm punktom wpięcia przydatna jest przy przyzwyczajaniu psa do dużych wysokości. 

Rozmiar: M - 60/80 cm L - 75/90 cm XL - 90/120

Kolor: oliwka, coyote.

Rozmiar: M
Kolor: Oliwkowy
Ilość

Po bokach znajdują się d-ringi do podpięcia pasów odciążających tylne kończyny w transporcie. Na uprzęży znajduje się także system przenoszenia oporządzenia MOLLE. Rozmiar L ma 4 otwory Molle, rozmiar M 3 otwory molle. 

Klamry ITW Nexus, siła zrywająca na klamrę 70 kg.

Uprząż wykonana z najlepszych i najwytrzymalszych materiałów dostępnych na rynku. Została stworzona tak aby zapewnić maksymalną ochronę i komfort noszenia dla psa. Szkielet uprzęży jest naszyty na wodoodporną Cordurę i podszyty siatką dystansową dla lepszej oddychalności i wygody noszenia.

Taśmy poliamidowe, w porównaniu do innego rodzaju taśm (poliestrowe, polipropylenowe, bawełniane) mają największą trwałość, estetykę i jedną z największych wytrzymałości.

Taśmy poliamidowe są odporne na warunki pogodowe, kolor jest trwały, taśma w normalnym zastosowaniu nie ulega przetarciu, nie strzępi się, nie rozplata, nie będą się z czasem pojawiały wystające nitki

Dodatkowym atutem jest łatwość zakańczania taśmy, która się topi pod wpływem ciepła. Biorąc pod uwagę sztywność i grubość taśmy, jest to najlepszy rodzaj wykańczania końcówki taśmy.

Uwaga!

Nie stosować do transportu linowego i skoków spadochronowych. Zalecamy uprzęże na klamrach Cobra lub uprząż One Plus.

0046/21 OLV-M
9 Przedmioty