Uprząż One Camo
search
  • Uprząż One Camo
  • Uprząż One Camo
  • Uprząż One Camo
  • Uprząż One Camo
  • Uprząż One Camo

Uprząż One Camo

520,00 zł
Brutto
0032/22

Uprząż One  doskonale sprawdzi się podczas zajęć z obrony, przy transporcie psa na  górskich wycieczkach, jako uprząż rehabilitacyjna.

Uprząż One  dzięki dwóm punktom wpięcia przydatna jest przy przyzwyczajaniu psa do dużych wysokości.

Model charakteryzuje się wzmocnionymi klamrami 2M o sile zrywającej 250 kg.

Kolor: MAPA, Leśna Pantera.

Rozmiar: M
Kolor: Leśna Pantera wz.93
Ilość

Uprząż wykonana z najlepszych i najwytrzymalszych materiałów dostępnych na rynku. Została stworzona tak aby zapewnić maksymalną ochronę i komfort noszenia dla psa. Szkielet uprzęży jest naszyty na wodoodporną Cordurę i podszyty siatką dystansową dla lepszej oddychalności i wygody noszenia. Zapięcia to klamry 2M produkt renomowanej włoskiej firmy o wytrzymałości 250 kg na zrywanie. W uprzęży wszyte również są d-ringi do transportu w trudnym terenie psa podpiętego do przewodnika. Po bokach znajdują się d-ringi do podpięcia pasów odciążających tylne kończyny w transporcie linowym. Na uprzęży znajduje się także system przenoszenia oporządzenia MOLLE, rozmiar L ma 4 otwory, rozmiar M ma 3 otwory molle.Uprząż One SS dzięki dwóm punktom wpięcia sprawdzi się podczas przyzwyczajania psa do dużych wysokości.

Rozmiar: M - 60/80 cm L - 75/90 cm XL - 90/120 cm

Taśmy poliamidowe, w porównaniu do innego rodzaju taśm (poliestrowe, polipropylenowe, bawełniane) mają największą trwałość, estetykę i jedną z największych wytrzymałości.

Taśmy poliamidowe są odporne na warunki pogodowe, kolor jest trwały, taśma w normalnym zastosowaniu nie ulega przetarciu, nie strzępi się, nie rozplata, nie będą się z czasem pojawiały wystające nitki

Dodatkowym atutem jest łatwość zakańczania taśmy, która się topi pod wpływem ciepła. Biorąc pod uwagę sztywność i grubość taśmy, jest to najlepszy rodzaj wykańczania końcówki taśmy.

Cordura® to teksturyzowane włókna poliamidowe wykorzystywane do produkcji najtrwalszych w swojej klasie tkanin użytkowych. Patent na włókno Cordura® należy do firmy DuPont. CORDURA® jest kilkukrotnie mocniejsza od zwykłego nylonu i kilkanaście do kilkudziesięciu razy mocniejsza od poliestru i bawełny. W połączeniu z szybkim schnięciem i niską wagą stanowi bazę wielu produktów używanych w skrajnie ciężkich warunkach. Cordurę wybierają producenci i użytkownicy, którym zależy na wytrzymałości produktu. Cordura® ma szerokie zastosowanie w wielu branżach produkcyjnych. Idealnie sprawdza się jako warstwa zewnętrzna odzieży, plecaków, sprzętu turystycznego, oporządzenia wojskowego, wyprawowego i specjalnego, a także obuwia.

Do uprzęży można dokupić taśmy udowe.

0032/22 WZ93-M
33 Przedmioty