Pas Bravo Cobra 45 mm
search
  • Pas Bravo Cobra 45 mm
  • Pas Bravo Cobra 45 mm
  • Pas Bravo Cobra 45 mm
  • Pas Bravo Cobra 45 mm
  • Pas Bravo Cobra 45 mm
  • Pas Bravo Cobra 45 mm

Pas Bravo Cobra 45 mm

160,00 zł
Brutto
0009/19

Pas Bravo Cobra 45 mm.

Szerokość taśmy 45 mm.

Wytrzymały pas taktyczny do spodni. Metalowa klamra z zatrzaskiem gwarantuje niezawodność i wygodę. Pas ten nadaje się zarówno do codziennego noszenia w spodniach, jak i do przenoszenia broni czy ekwipunku.

Długości:

M - 110 cm

L - 120 cm

XL - 130 cm

Kolory:

czarny

coyote

oliwkowy.

Rozmiar: M
Kolor: Czarny
Ilość

Pas  taktyczny do zadań specjalnych.
Klamry Cobra to produkt renomowanej austriackiej firmy Austrialpin stosowany przy wspinaczce wysokogórskiej i sportach ekstremalnych.
Produkt o wytrzymałości 9 kN na zrywanie i 18 kN w pętli. Korpus z aluminium 7075, piny oraz belka zaciskowa ze stali nierdzewnej, zaciski z mosiądzu. 

Taśma poliamidowa Pa6,
Wytrzymałości 20kN (2000 kg),
Grubość taśmy 2,2mm,
Średnio-sztywna

Taśmy poliamidowe, w porównaniu do innego rodzaju taśm (poliestrowe, polipropylenowe, bawełniane) mają największą trwałość, estetykę i jedną z największych wytrzymałości.

Taśmy poliamidowe są odporne na warunki pogodowe, kolor jest trwały, taśma w normalnym zastosowaniu nie ulega przetarciu, nie strzępi się, nie rozplata, nie będą się z czasem pojawiały wystające nitki
Dodatkowym atutem jest łatwość zakańczania taśmy, która się topi pod wpływem ciepła. Biorąc pod uwagę sztywność i grubość taśmy, jest to najlepszy rodzaj wykańczania końcówki taśmy.

0009/19
9 Przedmioty