Dodatkowy Pies - Obóz Szkoleniowy 2024
search
  • Dodatkowy Pies - Obóz Szkoleniowy 2024

Dodatkowy Pies - Obóz Szkoleniowy 2024

900,00 zł
Brutto
0008/22

Dodatkowy pies, dla właścicieli dwóch i więcej psów - Polish Camp K9 Thorn 29.06-06.07.2024

Ważne!

Jest możliwość rozłożenia wpłaty na trzy raty.

Ostatnia rata do 10 czerwca.

(przy wpłacie na konto proszę dopisywać "RATA 1, RATA 2, RATA 3)

Ilość

Zapraszamy Państwa na największe w kraju intensywne szkolenie psów, które poprowadzą najlepsi polscy i zagraniczni szkoleniowcy.

Szkolenia przeznaczone są dla wszystkich psów. Nie ma ograniczeń umiejętnościowych, wiekowych, rasowych czy wielkościowych.

Tematy szkoleń to nosework, dogtrekking, obrona z posłuszeństwem, posłuszeństwo z elementami obedience, kliker, podstawy pracy z psem, resuscytacja krążeniowo oddechowa u psów, urazy u psów, żywienie.

Między szkoleniami będą rozgrywane mecze i konkursy w których będzie można wygrać wiele niespodzianek od sponsorów.

Zajęcia będą prowadzone w grupach maksymalnie dziesięcioosobowych.

Minimum dwa wejścia na plac.

Zajęcia prowadzone są od rano do wieczora.

W cenę wliczone jest pełne wyżywienie, zakwaterowanie, szkolenia.

Ośrodek dzieli się na 12 apartamentów turystycznych, każdy z osobnym wejściem z zewnątrz, składający się z salonu z aneksem kuchennym, 1, 2 lub 3 sypialni oraz łazienki, 6 pokoi 3 i 4 osobowych typu studio z aneksem kuchennym i łazienką, 2 pokoje 3 osobowe z łazienką

Aby zapewnić komfort wypoczynku na jeden pokój przypada 1 pies.

Tematy pierwszej pomocy przedmedycznej: mój pies uległ wypadkowi (najczęstsze, nieoczekiwane zdarzenia na spacerze, treningu, w domu). Środki ostrożności które należy mieć na uwadze udzielając pomocy psu którego nie znamy. Pierwsze dni szczeniaka (nie tylko sportowego) w nowym domu -na co zwrócić szczególną uwagę (zdrowie i żywienie). Podstawowe zasady bezpieczeństwa podczas treningu fizycznego z psem. Kiedy do lekarza? Profilaktyka podstawą zapobiegania problemom w życiu i zdrowiu każdego czworonoga – co, kiedy i jak często badać.                                                                                                                                                                   

Ważne!

Jest możliwość rozłożenia wpłaty na trzy raty.

Ostatnia rata do 10 czerwca.

(przy wpłacie na konto proszę dopisywać "RATA 1, RATA 2, RATA 3)

Przy wypełnianiu danych proszę zaznaczyć odbiór osobisty.

O fakturę proszę prosić przed wpłatą.

Instruktorzy:

Pavel Markusek - obrona i posłuszeństwo

Marcin Wyszyński - Home Protection Dogs

Magdalena Tomasikiewicz – posłuszeństwo, panel weterynaryjny

Agata Taraszkiewicz - nosework

Więcej informacji o instruktorach:

Pavel Markusek rozpoczął przygodę z psami w roku 1999 w klubie kynologicznym 'Bystrice nad Pernstejnem' w Czechach, skąd pochodzi. Przez lata uczestniczył w wielu obozach szkoleniowych, pracował na kilku ośrodkach szkoleniowych dla psów, głównie w Czechach. Posiada licencję pozoranta czeskiego klubu kynologicznego CKS, która pozwala na pozorowanie na egzaminach i zawodach. Był instruktorem Polskiego Związku Instruktorów i Przewodników Psów Służbowych w Polsce. Prowadził kursy dla pozorantów polskiej służby więziennej, służby więziennej Izraela i Wojska Polskiego. Startował w zawodach IPO, NZR w Czechach i za granicą, na Mistrzostwach Świata Bokserów w Austrii ATIBOX-WM i w zawodach psów służbowych. Obecnie prowadzi swoją szkołę dla psów i przewodników MARKUSEK-TEAM w Dachowej koło Poznania.

Magdalena Tomasikiewicz – Lekarz Weterynarii inż. Zootechnik – od zawsze związana z psami, w szczególności tymi po przejściach. Założycielka grupy @AdopsySportClub na co dzień lekarz weterynarii w lecznicy Royal-Vet w Krakowie.

Prywatnie właścicielka 2 suczek z „odzysku” Szelki (mix) oraz Ritty (Owczarek Niemiecki linia użytkowa) z którymi czynnie trenuje i startuje.

Agata Taraszkiewicz - instruktor nosework oraz utytułowana zawodniczka nosework. Agata prowadzi szkołę nosework K9 Nosework Silesia w Chorzowie. Pracę z psami rozpoczęła w 2013 r w K9 Training Center, gdzie ukończyła kurs instruktora szkolenia psów. Od początku Agatę fascynowała praca węchowa i w 2015 r. dołączyła do grupy poszukiwawczo-ratowniczej z psami. Ze swoim psem zdała egzaminy PSP w specjalności terenowej. Przygodę z detekcją zapachów Agata rozpoczęła również w 2015 r. uczestnicząc w szkoleniach służb mundurowych. W zawodach nosework zaczęła startować z suczką Rosą w 2018 r. i od tego czasu regularnie bierze udział w zawodach różnych organizacji w Polsce. W 2019 r. z Rosą zdobyła tytuł Mistrza Polskiej Ligi Nosework. Od 2019 r. Agata startuje w klasie zaawansowanej - nieznana ilość próbek zapachowych, próbki trudne technicznie oraz rozproszenia. Szkolenie psów w nosework Agata rozpoczęła w 2018 r. i w 2019 r. rozpoczęła działalność pod nazwą K9 Nosework Silesia - od tego czasu zespoły wyszkolone przez Agatę zdobyły ponad 200 medali. W K9 Nosework Silesia węszenia uczą się psy różnych ras, wielkości, temperamentu, a również psy z problemami behawioralnymi. Zawodowo Agata jest programistą i ukończyła studia na Politechnice Warszawskiej.

Tygodniowy plan zajęć:

Godzinę śniadania wyznacza się na 08:00, obiad 14:00, kolacja 19:00.

Sobota: zakwaterowanie, godz. 19:00 kolacja i wieczór integracyjny.

Niedziela: 09:00-14:00 zajęcia organizacyjne i szkolenia, 15:00 -19:00 szkolenia, 20:00 gry integracyjne z nagrodami.

Poniedziałek: 09:00-14:00 szkolenia, 15:00 -19:00 panel weterynaryjny, 20:00 gry integracyjne z nagrodami.

Wtorek: 09:00-14:00 szkolenia, 15:00 -19:00 szkolenia, 20:00 mecz siatkówki/eliminacje.

Środa: dzień wolny na zwiedzanie np. Jaskini Niedźwiedziej, Lądka Zdrój, lub zajęcia w grupach.

Czwartek: 09:00-14:00 szkolenia, 15:00 -19:00 szkolenia, 20:00 gry integracyjne z nagrodami.

Piątek: 09:30-14:00 szkolenia, 15:00 -19:00 szkolenia, 20:00 gry integracyjne z nagrodami.

Sobota: 09:00 szkolenie do godz. 11:00, 12:00 zdanie pokoi.

Regulamin:

1. Organizatorem obozu POLISH CAMP K9 THORN jest firma K9 Thorn Ewelina Deputat, z siedzibą we Wrocławiu, ul.  Rubczaka 20, NIP 796254552

2. Uczestnik szkolenia jest zobowiązany do posiadania i okazania, na wezwanie lekarza weterynarii, książeczki zdrowia psa z aktualnymi szczepieniami

3. Podczas szkolenia wszystkie psy muszą być prowadzone na smyczy, chyba że prowadzący zajęcia zdecyduje inaczej

4. Na terenie ośrodka, pomiędzy zajęciami, wszystkie psy muszą być wyprowadzane na smyczy

5. Przewodnik psa zobowiązany jest do sprzątania nieczystości po swoim pupilu.

6. Organizatorzy szkolenia nie odpowiadają za ewentualne szkody wyrządzone przez psa lub uszczerbek na zdrowiu samego psa, w przypadku niedostosowania się do poleceń instruktora zajęć lub regulaminu (odpowiedzialność cywilna z tytułu posiadania zwierzęcia, zgodnie z art. 431 Kodeksu cywilnego: „Kto zwierzę chowa lub się nim posługuje, zobowiązany jest do naprawienia wyrządzonych przez nie szkód, niezależnie od tego czy było pod jego nadzorem, czy też zabłąkało się lub uciekło.

7. Za ewentualne szkody materialne lub uszczerbek na zdrowiu wyrządzone przez psa przewodnika oraz osoby towarzyszące, odpowiada i w całości pokrywa przewodnik, z wyłączeniem sytuacji, gdy pełen nadzór nad psem ma instruktor

8. Psy pozostawione w pokoju bez nadzoru przewodnika powinny przebywać w przeznaczonych do tego celu klatkach

9. Za wszelkie szkody materialne spowodowane przez psa odpowiada przewodnik psa (odpowiedzialność cywilna)

10. O przebiegu zajęć decyduje instruktor prowadzący dane zajęcia.

11. Uczestnik szkolenia zobowiązany jest przestrzegać poleceń prowadzącego zajęcia.

12. Uczestnicy obozu zostają podzieleni na grupy. O organizacji zajęć informacje zostaną przekazana podczas pierwszego spotkania organizacyjnego na początku obozu. Ponadto informacje o zmianach przekazywane będą podczas śniadania.

13. Każdy pies zgłoszony do zajęć ma minimum dwa zajęcia dziennie.

14. Uczestnik zobowiązany jest stawić się punktualnie na zajęciach. Spóźnienie oznacza rezygnacje ze szkolenia i przepada bez możliwości zwrotu pieniędzy za dane zajęcia lub odbycia treningu w późniejszym czasie.

15. Godzinę śniadania wyznacza się na 08:00, obiad 14:00, kolacja 19:00.

16. W miarę możliwości czasowych istnieje możliwość dodatkowych zajęć. Zajęcia te są ustalane indywidualnie z wybranym przez uczestnika instruktorem. Zajęcia te są dodatkowo płatne, a ich koszt ustalany indywidualnie z prowadzącym zajęcia.

17. Dodatkowe zajęcia są tylko i wyłącznie dobrą wolą instruktorów. Nie stanowią zajęć obligatoryjnych.

18. W trakcie obozu zabronione jest rejestrowanie indywidualnie przez Uczestników treści obozu przy pomocy urządzeń rejestrujących dźwięk lub obraz, chyba że instruktor wyrazi na to zgodę.

19. Podczas zajęć wykonywane będą przez organizatora zdjęcia i filmy, które w późniejszym czasie mogą być publikowane na stronie internetowej organizatora i mediach społecznościowych K9 Thorn. Uczestnik szkolenia zgadza się na publikację swojego wizerunku.

20. W czasie trwania zajęć obowiązuje całkowity zakaz spożywania alkoholu i innych używek pod groźbą wydalenia ze szkolenia, bez prawa do zwrotu uiszczonej kwoty za obóz.

21. Incydenty niekoleżeńskiego i uciążliwego wobec innych uczestników zachowania może skutkować wydaleniem ze szkolenia, bez prawa do zwrotu uiszczonej kwoty za obóz.

22. Uczestnik zobowiązany jest stosować się podczas szkolenia do wszelkich wskazówek i poleceń organizatora w zakresie przebiegu szkolenia.

23. Dokładny rozkład zajęć, podział na grupy i organizacja poszczególnych szkoleń zostanie ogłoszona podczas pierwszego wieczoru obozu. Organizator obozu zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w trakcie trwania obozu.

24. Na terenie ośrodka będzie weterynarz, który udziela rad bezpłatnie. Za wszelkie zabiegi będzie pobierana opłata.

25. Osoba zapisana na dany temat szkolenia nie może zmieniać zajęć w trakcie trwania obozu.

26. Zadatki za uczestnictwo po 10 czerwca nie są zwracane.

27. Uczestnikowi rezygnującego z dalszych szkoleń lub rezygnującego z pobytu na obozie nie przysługuje zwrot lub częściowy zwrot kwoty wykupionego obozu szkoleniowego.

* Po wybraniu kategorii uczestnictwa w obozie i ukończenia zakupu, prosimy o pobranie dokumentów z załącznika (regulamin obozu, opis obozu, informacje) i odesłanie nam podpisanych skanów na adres email: biuro@k9thorn.pl 

W mailu zwrotnym dostaną Państwo nr konta do wpłaty co najmniej pierwszej raty, którą wpłacić trzeba w ciągu 7 dni od daty zakupu uczestnictwa.

0008/22
20 Przedmioty