Szelki Bravo - Camo
search
  • Szelki Bravo - Camo
  • Szelki Bravo - Camo

Szelki Bravo - Camo

320,00 zł
Brutto
0015/22

Szelki patrolowe na taśmie poliamidowej 44 mm.
Klamra Cobra Austrialpin.
Rozmiary:

M - 60/70 cm
L - 70/90 cm
Xl - 85/115 cm

Rozmiar: M
Kolor: Leśna Pantera wz.93
Ilość

Szelki Bravo to klasyczne wzornictwo sprawdzające się w wielu jednostkach na całym świecie przez wiele lat. Pozwalają idealnie dopasować się do psa przez co przewodnik ma doskonałą kontrolę podczas pracy. 
Do podpięcia psa zastosowaliśmy aluminiowy anodowany na czarno wygięty V-ring o wytrzymałości 20 kN, który pozwala szybko wpiąć każdy karabinek nawet expres Kong Frog bez potrzeby używania drugiej ręki.
Pod szelkami zastosowaliśmy dla wygody psa i lepszej oddychalności siatkę konstrukcyjną.
Zakładanie szelek dzięki klamrze Cobra zajmuje parę sekund.
Na szelkach jest rzep o wymiarach 15x10.

Taśma poliamidowa.
Taśmy poliamidowe, w porównaniu do innego rodzaju taśm (poliestrowe, polipropylenowe, bawełniane) mają największą trwałość, estetykę i jedną z największych wytrzymałości.
Taśmy poliamidowe są odporne na warunki pogodowe, kolor jest trwały, taśma w normalnym zastosowaniu nie ulega przetarciu, nie strzępi się, nie rozplata, nie będą się z czasem pojawiały wystające nitki
Dodatkowym atutem jest łatwość zakańczania taśmy, która się topi pod wpływem ciepła. Biorąc pod uwagę sztywność i grubość taśmy, jest to najlepszy rodzaj wykańczania końcówki taśmy.

Klamry Cobra to produkt renomowanej austriackiej firmy Austrialpin stosowany przy wspinaczce wysokogórskiej i sportach ekstremalnych.
Produkt o wytrzymałości 9 kN na zrywanie i 18 kN w pętli. Korpus z aluminium 7075, piny oraz belka zaciskowa ze stali nierdzewnej, zaciski z mosiądzu.
Regulator Austrialpin z lotniczego aluminium o wytrzymałości 15 kN.

0015/22
10 Przedmioty