Smycz z amortyzatorem Kong Frog
search
  • Smycz z amortyzatorem Kong Frog

Smycz/Lonża Frog Kong z amortyzatorem M - XL

225,00 zł
Brutto
0016/16

Smycz z amortyzatorem przy rozmiarze M, zapięta ma długość 65 cm po odczepieniu klamry przedłuża się do 150 cm.

Smycz z amortyzatorem przy rozmiarze XL, zapięta ma długość 65 cm po odczepieniu klamry przedłuża się do 272 cm.

Taśma rurowa o szerokości 25 mm.

Smycz z amortyzatorem i karabinkiem alpinistycznym oraz klamrą ITW Nexus do skrócenia smyczy.

Rozmiary:

M - 65/150 cm.

XL - 65/272 cm.

Rozmiar: M
Kolor: Czarny
Ilość

K9 THORN KONG Frog Stretch Dog Leash profesjonalna, rozciągliwa smycz, zaprojektowana aby zapewnić przewodnikowi komfort oraz pełną kontrolę podczas pracy z psem. Główna część została wykonana z wytrzymałego tunelu taśmy poliamidowej o szerokości 2,5 cm. Dla zapewnienia odpowiedniego komfortu użytkowania na całej długości tunelu wszyty jest podwójny amortyzator ,który ma za zadanie kompensować energię powstałą podczas nagłego zrywu psa. Wytrzymałe przeszycia zapewniają niezawodną i bezkompromisową pewność, nawet przy niezwykle silnym czworonogu. Dodatkowo między uchwytem a taśmą mocującą umieszczona jest klamra fastex, która umożliwia łatwe skrócenie smyczy do 65 cm długości.

Smycz mocowana jest do obroży za pomocą innowacyjnej klamry Frog, pomysłu włoskiej firmy KONG. Oprócz wygodnego i intuicyjnego mechanizmu zamykająco-zwalniającego, klamra zapewnia niezwykłą wytrzymałość (25 kN) znacznie przewyższającą siły działające w smyczy dla psa. Po przeciwnej stronie znajduje się wygodny uchwyt dla przewodnika. Smycz K9 THORN KONG Frog to świetny wybór zarówno dla funkcjonariuszy różnych służb mundurowych pracujących na co dzień z psami jak i dla każdego właściciela czworonoga.

Wszystkie produkty K9 TORN są projektowane tak aby zapewnić bezpieczeństwo oraz jak najlepszą ergonomię zarówno przewodnikowi jak i psu w każdych warunkach. Dzięki temu obroże oraz smycze K9 THORN zostały docenione również przez funkcjonariuszy służb mundurowych pracujących na co dzień z psami.

Cechy produktu:

  • Uszyta z wytrzymałego pasa poliamidowego
  • Wszyty długi amortyzator
  • Szybkowyczepna i bardzo wytrzymała klamra KONG Frog (25 kN)
  • Dodatkowa klamra służąca do łatwego skrócenia do długości 45 cm
  • Dostępna w dwóch wersjach długości : 65/150 cm i 65/273 cm
  • Szerokość pasa: 2,5 cm
0016/16
53 Przedmioty